ZDARMA 6 ks respirátorů k objednávce nad 1 000 Kč

Jsme s Ukrajinou

flag-7036018__340

My, společnost EUROPE MEDICAL s.r.o. se připojujeme ke stanovisku české vlády a vyslovujeme svoji obrovskou podporu Ukrajině a ukrajinskému lidu.

Jsme hluboce znepokojeni vojenským útokem a výrazně se ohrazujeme proti agresorovi z Ruska a jeho bezdůvodného napadení suverénního a nezávislého státu Ukrajina.

Stojíme na straně dodržování lidských práv, svobod a demokracie.

Doufáme v okamžité zastavení války, soucítíme s lidmi z Ukrajiny, kteří čelí s nasazením vlastních životů útokům ruské armády.

Naším posláním je pomáhat lidem, proto nemůžeme mlčet.

S ohledem na tuto vážnou situaci, utrpení a bezmoc ukrajinského lidu, jsme se rozhodli podniknout první humanitární kroky ve formě peněžního daru a také zásobování materiálem tam, kde je nejvíc potřeba.

Společnost EUROPE MEDICAL s.r.o. také ukončuje veškeré obchodní aktivity s ruskými společnostmi. Jsme si vědomi možného ohrožení běhu naší společnosti ale nemůžeme jednat jinak.

Naše myšlenky jsou s lidmi na Ukrajině, ukažme světu že bezdůvodná agrese a omezování základních demokratických hodnot nemá v naší společnosti místo.

Za Ukrajinu a svobodný svět

Tým EUROPE MEDICAL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení