ZDARMA 6 ks respirátorů k objednávce nad 1 000 Kč

FLOWFLEX 1 ks

Kód: 120
Akce Tip VYSOKÁ KVALITA Doporučujeme
99 Kč –58 %
Flowflex sars cov 2 antigen rapid test europemedical eshop 1
99 Kč –58 % 42 Kč
Na dotaz

Baleno po 1 ks .

Rychlý antigenní test na zjištění onemocnění COVID-19 schválený MZ ČR i pro samotestování. Jedná se o rychlou, neinvazivní a šetrnou metodu testování. Na odebrání vzorku stačí použít vatovou tyčinku jenom 2,5 cm od okraje nosu.

  • šetrný výtěr z přední části nosu, neinvazivní
  • rychlý výsledek do 15-ti min
  • jednoduché použití
  • citlivost: 97,1%, relativní specificitu: 99,6% a přesnost: 99,3%  

DETEKUJE I NOVOU VARIANTU  O M I K R O N.

FLOWFLEX návod

FLOWFLEX prohlášení o shodě

FLOWFLEX certifikát

Vysoká kvalita dle zkoušek : 

FLOWFLEX - vysoká kvalita dle zkoušek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testům udělena VÝJIMKA PRO ANTIGENNÍ TESTY (samotestování v rámci firem s příspěvkem od zdravotních pojišťoven), vydaná MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

Nejedná se o test z nosohltanu! Výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm! SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je kvalitativní membránová chromatografická imunometoda pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích výtěru z nosu.

Po zpracování vzorků a jejich nanesení do testovací kazety budou SARS-CoV-2 antigeny, pokud jsou přítomny ve vzorku, reagovat s částicemi potaženými protilátkami proti SARS-CoV-2, které byly imobilizovány v testovacím proužku. Směs poté putuje membránou pomocí kapilárních sil. Komplexy antigenu s konjugátem putují testovacím proužkem k reakční oblasti, kde jsou zachyceny čárou protilátek navázaných na membránu. Výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách na základě přítomnosti nebo nepřítomnosti viditelných barevných čár. Jako kontrola činnosti se v oblasti kontrolní čáry vždy objeví barevná čára, co potvrzuje přidání správného objemu vzorku a že došlo k navlhnutí membrány.

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné zboží vrátit v 14-denní lhůtě.

Neváhejte nás kontaktovat pro velkoobchodní objednávky na www.europemedical.cz 

Držíme stálé skladové zásoby .

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PA Avatar autora | 10.12.2021
Skutečně spolehlivý a citlivý test, odhalil pozitivitu i negativitu, které následně potvrdily i PCR testy. Test je jednoduchý na provedení a výsledky jsme měli doslova okamžitě i přes to, že výsledek se může zbarvit prý až za půl hodiny. Plní svůj účel dokonale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: