ZDARMA 6 ks respirátorů k objednávce nad 1 000 Kč

HYGISUN Rapid 1 ks

Kód: 105
79 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Obsah balení: 1 ks testu .

HYGISUN Rapid COVID-19 Antigen Test „plivací“, balení 1ks

Antigenní rychlotest na efektivní screening u suspektních případů infekce způsobené virem SARS-CoV-2 a tedy infekce COVID-19 s výsledkem do 15 minut. HYGISUN Rapid COVID-19 Antigen Test je rychlý, imunochromatografický test na bázi koloidního zlata pro kvalitativní stanovení antigenu Nucleocapsid Proteinu (tzv. N-proteinu) viru SARS-CoV-2 ze slin nebo sputa, který slouží jako rychlá a efektivní diagnostika infekce COVID-19. Test je určen pro profesionální zdravotnické použití. Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. lze tyto testy používat pro sebetestování laickou veřejností (platnost do 30. 4. 2021).

   HYGISUN – prohlášení o shodě

   HYGISUN – produktový list

   HYGISUN – hodnocení studie

   HYGISUN – návod

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení: 1 ks testu, přednaplněná zkumavka s pufrem, nálevka na odebraný vzorek, odběrová pipeta, návod k použití.

Tento Rapid COVID-19 Antigen Test (Colloidal Gold) je schváleným antigenním testem, který je výslovně zapsán do Seznamu antigenních testů, pro které vydalo Ministerstvo zdravotnictví ČR výjimku podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb., o technických požadavcích na diagnostické zdravotnické prostředky in vitro.

UPOZORNĚNÍ PRO ODBĚRATELE:
Odběratel má povinnost v rámci testování zajistit při pozitivitě antigenního testu provedeného laickou osobou bezprostřední informování poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. V případě zájmu odběratele distributor zajistí proškolení určené osoby.

UPOZORNĚNÍ PRO LAICKOU VEŘEJNOST:
Přečtěte si pozorně příbalový leták (návod k použití). Postupujte podle TESTOVACÍ POSTUP. Výsledek vyhodnoťte dle INTERPRETACE VÝSLEDKŮ. V případě pozitivity antigenního testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Nepříznivou událost, ke které během používání výrobku dojde, hlaste Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv každou nepříznivou událost.

Neváhejte nás kontaktovat pro velkoobchodní objednávky na www.europemedical.cz 

Držíme stálé skladové zásoby .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: