ZDARMA 6 ks respirátorů k objednávce nad 1 000 Kč

JOYSBIO 20 ks

Kód: 66
VYSOKÁ KVALITA
1.190 Kč –37 %
REALY TECH antigenni test ze slin baleni – europemedical
1.190 Kč –37 % 746 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výsledek do 2 minut!!!

Box po 20 ks .

Rychlá testovací sada na antigen SARS-CoV-2 pro akutní fázi infekce. Joysbio SARS-CoV-2 Antigen Rapid test využívá metodu IC a byla vyvinuta za účelem zjištění přítomnosti či nepřítomnosti nukleokapsidových proteinů SARS-CoV-2 u pacientů s příznaky infekce a podezřením na onemocnění COVID-19. Test se provádí ze vzorků slin a je vhodný k použití během prvních 5 dní od nástupu příznaků. Jedná se o zdravotnický prostředek určený jak pro zdravotnické profesionály – k použití v klinických laboratořích nebo v místech poskytování zdravotní péče ke stanovení infekčního stavu, tak pro domácí sebetestování, či testování zaměstnanců ve firmách*. Výsledky testu jsou určeny pouze pro klinické posouzení a neměly by být jediným základem pro stanovení klinické diagnózy a léčbu.

Prohlášení o shodě a technická data

Joysbio návod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

 • rychlé zjištění přítomnosti antigenu SARS-CoV-2
 • vhodné v akutní fázi infekce
 • výsledek testu do 2 minut

 

Složení

 • protilátka antinucleocapsid protein a protilátka chicken IgY s částicemi koloidního zlata
 • nitrocelulózová membrána potažená protilátkou antinucleocapsid protein a protilátkou goat anti-chicken IgY.
 • 20 jednorázových lahviček, každá s 350 μl extrakčního pufru
 • 20 jednorázových reakčních zkumavek, každá s 1 víčkem
 • 20 sterilních jednorázových výtěrových tyčinek na odběr vzorku,
 • pohlcovač vlhkosti silikagel

 

Použití

 • Používejte výhradně v souladu s návodem na použití. Pouze pro diagnostiku in vitro.
 • Odebrané vzorky je třeba otestovat co nejdříve, nejpozději do 1 hodiny od odběru. Testovací kazetu je nutno použít do 1 hodiny od vyjmutí z ochranné hliníkové folie. Výsledek je nutno vyhodnotit do 15-20 minut. Výsledek zobrazený po uplynutí 20 minut je neplatný.
 • Skladujte při teplotě 2-30 °C v hermeticky uzavřeném sáčku do data spotřeby. Předpokládaná doba použitelnosti je 24 měsíců. Nezmrazujte. Nepoužívejte zkumavky nebo nástavce z jiných výrobků nebo od jiných výrobců.

 

Upozornění

Může dojít k falešně negativnímu výsledku testu, pokud je hladina virového antigenu ve vzorku pod mezí detekce testu nebo pokud byl vzorek nesprávně odebrán či přepraven. Jako u všech antigenních testů se účinnost může snižovat s rostoucím počtem dnů od nástupu onemocnění. Negativní výsledek testu proto nevylučuje možnost infekce SARS-CoV-2. Všechny vzorky a materiály použité na provedení testu zlikvidujte jako nebezpečný biologický odpad.

*Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. lze testy Joysbio SARS-CoV-2 Antigen Rapid používat pro sebetestování laickou veřejností: Upozornění pro odběratele: Odběratel má povinnost v rámci testování zajistit při pozitivitě antigenního testu provedeného laickou osobou bezprostřední informování poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Upozornění pro laickou veřejnost: Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně pokynů. V případě pozitivity antigenního testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Nepříznivou událost, ke které během používání výrobku dojde, hlaste Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.

https://youtu.be/y7xTEnKnjFo

Neváhejte nás kontaktovat pro velkoobchodní objednávky na www.europemedical.cz 

Držíme stálé skladové zásoby .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: